Pazar, Haziran 27, 2010

ATASAY&ALTIN BONUS CARD

Artık rahat rahat harcayıp, külçe külçe ALTIN kazanacağız.........
atasay 014
Etkinlik etkinlik dedik....Hertürlü etkinliğe keyifle katıldık sevgili Cheflerimizle yemekler pişirdik yeni lezzetler keşfettik....Fakat böylesi bir etkinlik hiç görmedik yaşamadık...Taaki Sevgili Sinem Eminoğlu'nun Davetine kadar.....Etkinliğimiz DİVAN-Bebek te muhteşem kahvaltı keyfiyle başladı....Dünyanın ALTIN biriktiren ilk kartı ; ALTIN BONUS CARD ile tanışmamızla sona erdi....Keyifli...muhabbeti bol olan etkinliğimizde öğrendiklerimi sizlerlede paylaşıcam ...Çünkü hepimizde Kredi Kartı kullanıcısıyız...Madem alışverişlerimizde Kredi Kartı kullanıyoruz...Alışverişlerimiz sayesinde geleceğe yatırım yaparak külçe külçe altınlar biriktirebiliriz.....Aynı zamanda evlilik,sünnet,doğumgünü vede anneler günü için altın alırken ATAkulche nin muhteşem dizaynıyla kulche altın hediye edebiliriz....
Şimdi sizlerlede ALTIN BONUS CARD ile ilgili bilmemiz gerekenleri paylaşmak istiyorum.....
02
Dünyanın ALTIN biriktiren ilk kartı,
0

ALTIN BONUS CARD....
Alışveriş yapmaktan vazgeçemeyenlere müjde! Bonus Card'ın fırsatlarla dolu dünyası ATASAY zerafetiyle birleşince alışverişler yatırıma dönüşüyor ve mutfak harcamalarından dekorasyona,mücevherden teknolojiye kadar tüm alışverişlerinizde ALTIN biriktiriyorsunuz....

Altın Bonus Card, alışveriş keyfine birikim ekliyor ve Altın Bonus Card ile harcadıkça ATAkulche altın kazanıyorsunuz.Böylece alışverişlerinizi gönül rahatlığıyla yapıyor,harcarken altın biriktiriyor,her alışverişinizde geleceğinize karlı bir yatırım yapıyorsunuz.Daha fazla altın kazanmak için ise isterseniz kira ödemeleriniz dahil tüm faturalarınızı Altın Bonus Card ile otomatik ödeme talimatına bağlayarak her ay daha da fazla yatırım yapma şansı yakalıyorsunuz.

Bonus Card'ın bütün özelliklerini taşıyan Altın Bonus Card, yurtiçinde ve yurtdışında yapacağınız bütün harcamalarda geçerli Altın Bonus Card, otomatik ödeme talimatıyla her ay belli bir tutar karşılığı altın satın satın alınmasınada olanak sağlıyor.Kazanılan altınlar 0.5 grama ulaştığında, Türkiye çapındaki ATASAY mağazalarından ve Altın Bonus Atakulche altın teslim noktalarından temin edilebiliyor.Üstelik Altın Bonus Card,Bonus Card'ın tüm özelliklerine sahip!

Altın Bonus Card'a sahip olmak için ise yapmanız gereken tek şey cep telefonunuzdan 3340'a ALTIN yazıp mesaj göndermek Altın Bonus Card için başvurmak BİRİKİM yazıp 3340'a mesaj gönderdiğinizde ise otomatik altın alım talimatı verebiliyorsunuz.Aynı zamanda Garanti Bankası'na ait tüm kanallardan da başvuru yapabilirsiniz.

ALTIN BONUS'tan ilk kampanya;İlk ATAkulche Altınınız Hediye

07

Altın Bonus Card kart sahipleri, 31 Temmuz 2010'a kadar Bonus üye işyerlerinden yapacakları toplam 150 TL tutarındaki alışveriş karşılığında ATAkulche altın kazanacak.Kart sahipleri 0.5 gr. değerindeki Atakulche'lerini dilerlerse, 5 Ağustos'tan itibaren ATASAY mağazalarından ve ALTIN BONUS ATAkulche altın teslim noktalarından alabilecek,dilerlerse diğer alışverişlerinde kazandıkları altınlarla birleştirerek kartlarında biriktirebilecekler.Üstelik 150TL değerindeki Alışverişi ATASAYdan yapanlara esktra bir 0.5 gr. ATAkulche altın daha ATASAYdan hediye.....

ALTIN BONUS CARD'ın özellikleri:

* Bonus Card'ın tüm özelliklerine sahip olacak.Bonus Card tüm taksit kampanyalarından faydalanabiliyor,

* Kart sahipleri, otomatik talimatla her ay belli bir tutar karşılığı ATAkulche altın satın alabiliyor,

* Kart sahipleri, Garanti Bankası'nın tüm kanallarından ve ATASAY mağazalarında ve ALTIN BONUS ATAkulche altın teslim bulunan POS cihazlarından birikmiş altınını görüntüleyebiliyor.

* ALTIN BONUS CARD sahipleri, yurtiçinde ve yurtdışında yapacakları tüm alışverişlerden altın biriktirebilecek.Biriken altınlar kart ekstrelerinden ve onlıne olarak takip edilebiliyor.

İşte bu kadar ben müracaat ettim ve sizleride bu konuda bilgilendirmek istedim...faydalanmak isteyenler olabilir.....

Ve etkinlik sonunda ATASAY bizi boş göndermedi bu güzel İstanbul Yeditepe dizaynlı kolyelerimizi hediye etti....

atasay 036

Teşekkürler Sinem Hanım


Teşekkürler ATASAY


Teşekkürler ALTIN BONUS CARD

10 yorum:

YeMeK vAkTi dedi ki...

altın kızlar sizi:))

ANNEMİNELİ dedi ki...

Paylaşıma teşekkürlerrr.Sevgilerrr....

Kont dedi ki...

Sevgili Gül,
Altınsay'ın bu hizmeti pek güzel doğrusu. Ben de inceleyip sanırım katılacağım. Güzel günler dilerim.
Kont

Evde-Mutfakta dedi ki...

Gül,mutfaktaki hünerini bu sefer bütçede de gösterdin valla...Bravo...Artık senin önerdiğin şekilde harcama yapacağım..)) Şaka bir yana,bu kart ne güzel şey böyle.Hem harca ve hem kazan. Ben de varımmm..
Evde-Mutfakta

Şirinler dedi ki...

Altın isteyen gelsin.Aferin Atasay'a.Ben de isterim.Evdeki herkese aldıracam bu karttan.Hepimiz altın biriktirelim.
Şirinler

Can-Can dedi ki...

Sayfanıza ilk defa geliyorum.Çok zengin ve çok güzel,kutlarım.Ayrıca Atasayın etkinliği de çok hoşumagitti.Ne güzel para harcayarak altın kazanmak.Kartı almayı düşünüyorum.size başarılar dilerim.

Adsız dedi ki...

Ben hiç banka kartı kullanmadım,eşimde var ve o kullanıyor.Ama bunu kullanmak isterim.Eşimle paylaştık ve o da destekledi ve yararlı buldu.Şimdi iş eşimide bu Atasay kartına razı etmek.Onu da yapacağım umarım.Teşekkürler Damak Tadı.
Sevil

Adsız dedi ki...

Gül.çok güzel bir blogun var.İçinde tarifler,lezzetler,bir de aile ekonomisi var şimdi..))Kartı alacağım şekerim.Hoşça kal.
Dibek Kahvesi

Zencefilli_Kek dedi ki...

Altına bayılırım.Hele de böyle bedavadan gelirse.ama almak için para sarfetmek lazım.Hay Allah.Gene de alacam galiba.Teşekkür..

pelince dedi ki...

İlk kez duydum,daha dikkatli okuyacağım;)