Perşembe, Şubat 24, 2011

Yudum Zeytinyağı Sofraların Yeni Gözdesi

Sizlere Bol Yudumlu Sağlıklı Güzel Günler Diliyerek Merhaba Demek İstiyorum..

1

Bugün sizlerle, geçtiğimiz hafta sonu Yudum'un gurme dükkanı ve yemek atölyesinde gerçekleştirdikleri özel buluşmayı paylaşmak istedim..

2

Yemek Atölyesinin yeri biraz karışık olduğundan, sevgili Sinem Hanımcığım Taksim'den özel araç kaldırmıştı..

Atölye'ye gittiğimiz de çok güzel karşılanıp çay kahve eşliğin de sunulanların tadına bakıp,sohbet ettik..Daha sonra da oranın sahibi Beyhan Gence hamınefendi ile yemekler pişirip birlikte yedik..Unutulmaz bir gün dü benim için..

TEŞEKKÜRLER YUDUM,TEŞEKKÜRLER SİNEM HANIM VE ORADA BULUNAN TÜM ARKADAŞLAR..

45

Türkiye’nin lider sıvıyağ üreticisi Yudum Gıda, uzun yıllara dayanan tecrübesiyle Yeni Yudum Zeytinyağı’nı sofralara getiriyor. Ayçiçek yağı, mısır ve kanola yağları ile yıllardır kaliteyi mutfaklarımıza taşıyan Yudum, yeni ürünü Yudum Zeytinyağı ile yemeklere sağlık, lezzet ve gençlik katıyor. Tat, aroma ve koku bakımından uzman tadımcılar tarafından test edilerek üretilen Yudum Zeytinyağı, sıcak-soğuk tüm yemekleri, salata ve kahvaltıları eşsiz bir ziyafete çeviriyor.

6

Yudum Zeytinyağı Ege Bölgesi’nin verimli topraklarından gelen gurme lezzetler içeriyor. 35 yıldır kalitesiyle mutfakların vazgeçilmez markası olan Yudum, yeni zeytinyağı çeşitleri ile mükemmel ve hafif lezzetler yaratırken sağlıklı yaşamın destekçisi olmaya da devam ediyor. Özenle toplanan zeytinlerden doğal yöntemlerle elde edilen Yudum Zeytinyağı şişelendikten sonra sağlıklı ve lezzetli yemekler ile sofralarımıza geliyor.

Zeytinyağından gelen sağlık ve lezzet Yudum hafifliğinde

Yudum, farklı sızma ve riviera zeytinyağı çeşitleri ile hafif ve mükemmel lezzetli zeytinyağını sunuyor “Yemeğine gençlik kat” sloganı ile tüketiciye sunulan Yudum Zeytinyağı, natürel sızma, natürel ege sızma, soğuk sıkma ve riviera çeşitleri ile yemeklerinizi ziyafete dönüştürüyor. Yudum Zeytinyağı ağızda hafif ve yumuşak bir tat bırakan mükemmel lezzeti ve hafif aromasıyla öne çıkıyor.

Mutfakta pratik kullanım için özel kapak

Yudum Zeytinyağı’nın yeni pet şişesi ve pratik kapağı tüketiciye mutfakta ergonomik ve hijyenik kullanım sağlıyor. Kapak, kolayca açılıp kapanıyor, ibrik şeklindeki ağız kısmı sayesinde akıtma, sızdırma ve sıçratma yapmıyor.

5
Kahvaltınıza lezzet katar

Yudum Zeytinyağı geniş ürün portföyündeki farklı çeşitleri ile kısa sürede en çok tercih edilen zeytinyağı olacak.

Yudum Natürel Sızma Zeytinyağı Ayvalık zeytinlerinin ilk preslenmesinden, hiçbir işlemden geçirilmeden saf ve doğal olarak üretilir. En fazla yüzde 0.8 asit oranı, mükemmel tat ve kokusuyla yüksek kalitede bir zeytinyağıdır. Yudum Natürel Sızma Zeytinyağı, tüm yemekler, özellikle salata ve kahvaltılar için ideal seçimdir. Yudum Natürel Sızma Zeytinyağı 500 ml, 1litre, 2 litre pet, 3 litre, 4 litre ve 5 litre teneke ambalajlarında satışa sunuluyor.

Yudum Ege Natürel Sızma Zeytinyağı, Güney Ege zeytinlerinin ilk preslenmesi ile saf ve doğal olarak üretilir. En fazla yüzde 0.8 asit oranına sahip olan Yudum Ege Sızma yoğun bir tada sahiptir. Tat, aroma ve doku bakımından uzman tadımcılar tarafından test edilen Yudum Ege Natürel Sızma Zeytinyağı, yemekleri, özellikle salata ve kahvaltıları eşsiz bir ziyafete dönüştürür.. Yudum Ege Natürel Sızma 2 litre pet, 3 litre, 4 litre ve 5 litre teneke ambalajlarında satışa sunuluyor.


7

Sıcak ve soğuk tüm yemeklerinizde kullanın

Yudum Riviera Zeytinyağı asidi alınarak dengelenmiş zeytinyağı ve sızma zeytinyağının harmanlanmış halidir. En fazla yüzde 1.5 asit oranı ile hafif bir koku ve lezzete sahip olan Yudum Riviera Zeytinyağı zeytinyağının tadını ve kokusunu ağır bulanlar için idealdir, sıcak-soğuk tüm yemeklerde kullanılabilir..Yudum Riviera 500 ml, 1 litre, 2 litre pet, 3 litre, 4 litre ve 5 litre teneke ambalajlarında satışa sunuluyor.

Elle toplanan zeytinler cam şişede sofranızda

Yudum Soğuk Sıkma Zeytinyağı elle toplanmış, özenle seçilmiş zeytinlerden elde ediliyor. Zeytinlerin soğuk su ile preslenmesi yöntemiyle hiçbir işlemden geçirilmeden saf ve doğal olarak üretiliyor. En fazla yüzde 0.8 asit oranıyla nadir bulunan, yüksek kalitede bir zeytinyağı olan Yudum Soğuk Sıkma 500 ml. cam ambalajında sofralara taşınıyor.

Soğuk sızma zeytinyağını denedikten sonra tadına varacağınızdan emin olabilirsiniz..Büyük marketlerde satışa sunulmuştur..Bilgilerinize..!


Not:Detaylı fotolar face'de arkadaşlar..

6 yorum:

Güloanne mutfakta dedi ki...

paylaşımınız için teşekkürler

İnci Yemek dedi ki...

Gül hanımcım çok keyifli bir etkinlik olmuş hepiniz çok güzelsiniz:)yudum büyük bir marka
marketlerde tanıtım stantlarında bir denemek lazım.
çok öpüyorum canım...

Narince dedi ki...

Fotoğrafınız pek güzel aşkım yaaa. Bi ben eksiğim hani:))

akdenizkizi.blogspot.com dedi ki...

biraz önce aylin de de gördüm...kesin deneyeceğim yudumu....ankarada bu tür etkinlikler oluyormu acaba?

KİZHATCE dedi ki...

yaaa bende ist.a taşınacağım,her şeyden mahrum kalıyoruz :)
canım,çok hoş bir etkinlik olmuş..
gülüm böreğini hemen elini uzatıp al:)
kuzenine ne oldu bilmiyorum?
rabbim yardımcısı olsun,çok öpüyorum....

KONT dedi ki...

Hemen her yemeğimizde zeytinyağı kullanırız yıllardır. Hatta pilavda bile. Zeytini ve o muhteşem yağını pek severiz. Anlattıklarına bakılırsa pek nefis bir yağ çıkaracaklar piyasaya. Mutlaka deneyeceğiz, verdiğin bilgilere teşekkür ederim.
Kont